Dudaklarını yaptırmak istedi, kabusu yaşadı! Su bile içemiyor…

Kanal D Haber’den Mehtap Şoför Soyer ve Kameraman Bayram Şahin’in haberine nazaran, Fransa’da yaşayan Şeyda, dolgun dudaklara sahip olmak için Türkiye’ye geldi. Argümana nazaran Ankara’da yetkisi olmayan bir Hoşluk merkezinde geçirdiği Operasyon sonrası hayatı kabusa döndü. 28 yaşındaki genç bayan Dudak dolgusu yaptırdıktan bir hafta sonra dudaklarının sertleştiğini, sarı lekeler oluştuğunu ve nefes alamadığını belirtti. Yaşadığı semptomlar sırasında Fransa’da olan Şyda, hekiminin daveti üstüne Türkiye’ye geri geldi ve operasyonu gerçekleştiren hekimiyle birlikte farklı tabiplere denetimlere gitti ve deva bulunamadı.

GERÇEK FRANSA’DA ORTAYA ÇIKTI

Genç bayan Fransa’da olduğu ameliyat sonrası yüzünde ve dudaklarında Silikon olduğunu öğrendi. Operasyon olan bayan ise silikonun bu operasyonlarda 10 yıldır kullanılmadığını öğrenince hayatının ikinci şokunu yaşadı. Silikon paklığı için 2 kez bıçak altına yatan Şeyma yüzündeki ve dudaklarındaki silikonlardan kurtulmayı başaramadı ve süreçlerin sonunda dudaklarını kaybetti.

DOKTOR TEZLERİ REDDETTİ

Kanal D Haber’in ulaştığı tabip ise Dolgu yerine silikon kullanıldığı savlarını reddetti. Öte yandan Şeyda’nın silikona karşı alerjisi olduğu ise tabip raporuyla kanıtlandı. Süreç yapma yetkisi bulunmayan hoşluk merkezine sahibine ise şuurlu taksirle yaralama cürmünden dava açıldı. 28 yaşındaki genç bayanın isteklerini lisana getirirken, ” Ne olur hekimler bana süreç yapılamaz demesin. Tekrardan gülmek, Yemek yemek istiyorum. Su içmek istiyorum” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir