Lütfü Savaş’tan Şahan Gökbakar’a: Tek tek hesap sorulacak

Oyuncu Şahan Gökbakar, zelzele felaketinde yıkılan ve müteahhidi yurtdışına kaçarken yakalanan Rönesans Rezidans’la iglili Hatay Büyükşehir Belediye Lideri Lütfü Savaş’a tenkitlerde bulundu.

Gökbakar, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Chpli Hatay Belediye Bşk. Lütfü Savaş, 2010-14 yıllarında, Akp Antakya belediye bşk. idi. 1500 kişinin mezarı Rönesans Rezidans Antakya’da 2013 yılında yapıldı. Yani sorumlulardan biri de Lütfü Savaş. Ancak o periyot Akpli olduğu için, bu devir de Chpli olduğu için herkes susuyor…” dedi.

SAVAŞ’TAN CEVAP: TEK TEK HESAP SORULACAK

Savaş ise bu kelamlara şu karşılığı verdi: “Sevgili @sgokbakar bahsettiğiniz binanın ruhsatı Ekinciler Belde Belediye Başkanlığı tarafından 2012’de verilmiştir. Yani ben merkez ilçe belediye lideri iken açılan ve belediyemizin katiyetle hiçbir dahli olmayan bir binayla ilgili mevzu farklı taraflara çekilmektedir. Böylesi bir felakette ihmali olan herkesten elbette tek tek hesap sorulacaktır, bunun peşini evvel bir Hataylı olarak, sonra da belediye lideri olarak asla bırakmayacağım.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir