Show TV’den radikal karar! Aziz dizisi hakkında flaş hamle: Yapım şirketi resmen ilan etti

5 Kasım 2021 tarihinden beri Show TV ekranında varlık gösteren Aziz dizisi hakkında kimsenin beklemediği bir karar alındı. Çekimleri Sakarya, Antakya ve İstanbul olmak üzere 3 farklı yerde gerçekleştirilen Aziz dizisinin 2. dönemi izleyici kitlesi tarafından merak ve heyecan içerisinde bekleniyordu. Lakin Saner Ayar’ın kuruculuğunu üstlendiği üretim şirketi 03 Medya’dan üzücü haber geldi.

Proje dizaynını Zeynep Günay Tan’ı yaptığı dram, aksiyon ve tarihi tıptaki Aziz dizisi ekran serüveninin sonuna geldi. Direktörlük koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu ve müziklerini ise Ercüment Orkut ile Cem Tuncer ikilisinin bestelediği Aziz dizisinin yayın hayatı noktalandı. Şimdiye kadar 28 kısım yayınlanan ve senaryosunu ise Volkan Yazıcı’nın kaleme aldığı Aziz dizisinin imalcisi toplumsal medya platformu aracılığıyla izleyenleri yakından ilgilendirecek açıklamalara imza attı.

Yapım şirketi, “Aziz dizimizi sonlandırma kararı aldık. Bizi hiç yalnız bırakmayan siz sevenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” biçiminde tabirlere yer vererek projenin yayından kaldırıldığını kamuoyuna resmen duyurdu.

 

Aziz dizisinin macerasının bittiğinin açıklanmasının ardından Instagram hesabı üzerinden ‘veda’ paylaşımı gerçekleştiren Murat Yıldırım, “Bizi izleyen herkese teşekkürler. Muhterem’in bitme sebebini soranlar için kıssasını tamamlamış olması ve devam senaryosunun kanal dahil kimsenin içine sinmemiş olmasıdır. Yeniden atılan bir iftira ile Amerika’dan gelmeyecek olmam değildir. Bazen bir diziyi uzatıp da daha makûs olmasına sebep vermemek iyidir” sözlerini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir