Ülker Stadı ‘Gitme Sana Muhtacım’ ile inledi


İSTANBUL (İGFA) – Selami Şahin’in “Gitme Sana Muhtacım” müziği, Fenerbahçe taraftarlarının hislerine tercüman oldu ve başkanlık zaferini adeta bir bayram havasına dönüştürdü.

Stadyumda binlerce taraftarın daima birlikte “Gitme Sana Muhtacım”ı söylemesi, adeta bir marş üzere yankılandı ve kutlamalara damgasını vurdu. Ali Koç’un başkanlık zaferi, bu manalı ve coşkulu anlarla taçlandı.

Bu duygusal anlar toplumsal medyada da geniş yankı bulurken Selami Şahin, kendi toplumsal medya hesabından Fenerbahçe taraftarlarına ve Ali Koç’a olan hislerini paylaştı. Şahin, “Bu haftasonu gerçekleşen kongrede ‘Gitme Sana Muhtacım’ yapıtımı daima bir ağızla söyleyen Fenerbahçe taraftarlarına çok teşekkür ediyor, tekrar başkanlığa seçilen sevgili Ali Koç’u tebrik ediyorum. Yapıtım sizin hislerinize yoldaş olduysa ne keyifli bana. Çok keyifli oldum.” dedi.

Ali Koç’un başkanlık zaferi, Selami Şahin’in müziğinin tribünlerde yankılanmasıyla daha da mana kazandı. Fenerbahçe taraftarları, bu unutulmaz anlarla dolu coşkulu kutlamaları toplumsal medya hesaplarından paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir