Adalet Birlik Partisi Van il başkanlığına soner sarıcı getirildi


VAN (İGFA) – Adalet Birlik Partisi, Türkiye’nin dört bir yanında güçlü ve liyakatlı takımlarıyla ülkenin idaresine talip olduğunu bir sefer daha ortaya koydu. Van Vilayet Başkanlığı misyonuna atanan Soner Sarıcı ile birlikte Adalet Birlik Partisi, Van’da ve tüm Türkiye’de adaletin, tarımın, hayvancılığın ve işçilerin haklarının korunması için gayrete devam edecektir.

Genel Lider İrfan Uzun, yaptığı açıklamada, “Adalet Birlik Partisi olarak ülkemizin kıymetli problemlerine tahlil bulmak için yola çıktık. Türkiye’nin her bölgesinde, 7 bölgede 81 vilayette liyakatlı vilayet liderlerimizle bu ülkeyi yönetmeye talibiz. Tarım bitmiş, hayvancılık bitmiş, ülkenin adalet sistemi çökmüş durumda. Biz bunlarla birlikte emekli ve çalışanlarımızın haklarını koruyacak bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz,” dedi.

Uzun, “Soner Sarıcı’nın Van Vilayet Başkanlığına atanmasıyla, Van vilayetimizde de güçlü bir idare oluşturuyoruz. Partimize, ülkemize ve Van vilayetimize iyi olmasını temenni ediyorum. Adalet Birlik Partisi olarak, bu ülkenin her bir vatandaşının hakkını korumak ve adaletin sağlanması için var gücümüzle çalışacağız,” tabirlerini kullandı.

İrfan Uzun, Türkiye’nin karşı karşıya olduğu zorlukların üstesinden gelmek için Adalet Birlik Partisi’nin kararlılıkla çalışmaya devam edeceğini vurgulayarak, “Adalet Birlik Partisi olarak, halkımızın itimadını kazanacak ve onları layıkıyla temsil edecek takımlarla iktidara yürüyoruz. İşçilerimizin, çiftçilerimizin, hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın ve emeklilerimizin haklarını savunmak için birlik içinde çalışacağız,” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir