Film gibi hayatı 39 yaşında bittiğinde geride 5 aylık kızı kaldı: Annen seni görse gurur duyardı yavrum!

PLAYBOY MODELİ OLARAK ÜNLENDİ, KISA HAYATI SİNEMA SENARYOLARINI ANDIRIYORDU

90’lı ve 2000’li yılların en ünlü ismi mesleğine Playboy modeli olarak başladı ve hayatı boyunca da daima bu türlü anıldı. Ünlendikten sonra sinemalarda oynayan daha sonra da kendi televizyon programına kavuşan Anna Nicole Smith, dolgun sınırları, tekraren estetik operasyon geçirip büyüttüğü göğüsleri, yavuz giysileriyle uzun yıllar dünyanın en ünlü “sarışın bombası” olarak anıldı.

Anna Nicole Smith daha 17 yaşındayken Bill Smith ile birinci evliliğini yaptı. Bu evlilikten Daniel Wayne ismini verdikleri bir oğlu dünyaya geldi. 1993 yılında Playboy hoşu seçildikten 1 yıl sonra yaşananlarsa yıllarca unutulmayacak olayların başlangıcı oldu.

Playboy modeli olarak ünlenen Anna Nicole Smith potrol milyarderi 89 yaşındaki J. Howard Marshall’la evlenmişti… Yalnızca 14 ay süren bu evlilikten sonra başlayan miras davası yıllar sürdü ve en sonunda yldız isim büyük bir mirasa kavuştu

26 YAŞINDA 89 YAŞINDAKİ MİLYARDERLE EVLENDİ, MİRAS DAVASI 12 YIL SÜRDÜ

Kendisi 26 yaşındayken 89 yaşındaki petrol milyarderi J. Howard Marshall ile evlendi. Bu çok konuşulan evlilik yalnızca 14 ay sürdü. Ve J. Howard Marshall ünlü modelle evliyken hayatını kaybetti. Bu mevtin akabinde Anna Nicole Smith ve Howard Marshall’ın çocukları ortasında büyük bir miras savaşı başladı.

Ünlü model dava boyunca milyarder iş insanıyla aşk için evlendiğini kanıtlamaya çalışmıştı

Tarihin en meşhur miras davalarından biri olarak hatırlanan ve yıllar süren mahkemelerin akabinde Anna Nicole Smith yaşlı milyarder kocasından 88, 5 milyon dolar miras kazandı. Fakat ömrü bu büyük zenginliği yaşamaya yetmeyecekti… Bir periyot aldığı kilolarıyla gündeme gelen, zayıfladıktan sonra tekrar süratli hayatına geri dönen genç model inişli çıkışlı hayatına çok konuşulan bir isim olarak devam etti.

Anna Nicole Smith’in birinci çoğucu, oğlu Daniel Wayne, şimdi 20 yaşındayken çok trajik bir formda hayatını kaybetti… Smith, oğlunun vefatından sonra toparlanamadı ve o da yalnızca 5 ay sonra oğluyla birebir formda öldü

KIZI DOĞDUKTAN 3 GÜN SONRA 20 YAŞINDAKİ OĞLU ÖLDÜ

Anna Nicole Smith vefatına kadar birlikte olduğu ve geride bıraktığı küçük kızının babası fotoğrafçı Larry Birkhead’le 2003’te tanıştı ve 2004’te sevgili oldu. Çiftin kızları Dannielynn 7 Eylül 2006’da doğdu. Yıldız isim tam kızıyla birlikte yeni bir hayata adım atmanın sevincini tadacakken hayatının en büyük acısını yaşadı.

Anna Nicole Smith ölürken arkasında 5 aylık kızı Dannielynn’i bıraktı… Doğar doğmaz sahip olduğu miras nedeni ve babalık davası nedeniyle ünlenen bu annesini hiç tanıyamayan bebek artık 17 yaşında bir genç kız oldu

Ünlü modelin birinci evliliğinden olan 20 yaşındaki oğlu Daniel Wayne kızı Dannielynn doğduktan üç gün sonra öldü! Üstelik şanssız genç yeni doğum yapan annesini ve küçük kız kardeşini ziyaret etmek için geldiği hastane odasında meyyit bulunmuştu. Yapılan otopside Daniel Wayne’nin çok sayıda antidepresan ve uyuşturucu ilacı karıştırıp içtiği anlaşıldı.

Sevgili oğlunu kaybetmenin acısını aşamayan, yine bağımlısı olduğu ilaçları kullanmaya başlayan Anna Nicole Smith bir otel odasında meyyit bulunduğunda yalnızca 39 yaşındaydı

GERİDE KÜÇÜK KIZINI BIRAKTI: ONUNLA YALNIZCA 5 KISACIK AY GEÇİREBİLDİ

Anna Nicole Smith, geçirdiği estetik operasyonlar sonrasında bağımlısı olduğu ağrı kesici ilaçlara ve antidepresanlara geri dönmüştü. Oğlunun gencecik yaşta bu hayatta kopup gitmesini kabullenemedi ünlü model. Ve onun vefatından yalnızca 5 ay sonra, kızının büyüdüğünü göremeden, bir otel odasında cansız vücudu bulundu.

Larry Birkhead, Anna Nicole Smith’in vefatının akabinde valeyet davasıyla karşılaştı: Küçük Dannielynn’nin babası olduğunu DNA testiyle kanıtladıktan sonra kızını tek başına büyüttü

Tıpkı oğlu üzere onun da bedeninde çok sayıda ilaç tespit edildi. Evlat acısına dayanamamış, yaşadığı olaylı hayatın yükünü taşımakta da zorlanmış bu ünlü bayan yalnızca 39 yaşında bu dünyadan göçmüştü. Geride 5 aylık kızı ve onunla bir başına kalan sevgilisi Larry Birkhead kaldı. Lakin Anna Nicole Smith’in ismi vefatından sonra da tartışmalı bir davayla gündeme gelecekti.

Annesini tanımadan büyümek zorunda kalan 17 yaşındaki Dannielynn Anna Nicole Smith’e olan benzerliğiyle dikkat çekiyor

BÜYÜK MİRASI KÜÇÜK BEBEĞE KALDI, BU SEFER DA BABALIK DAVASI GÜNDEME GELDİ

Ünlü model bebeğinin babasının ismini açıklamamıştı. Bu yüzden vefatından sonra kızının velayetini kimin alacağı sorusu doğmuştu. Üstelik Anna Nicole Smith’e milyarder kocasından kalan büyük miras da vefatının akabinde kızına kalacaktı.

Ünlü modelin avukatı Howard K. Stern, Anna Nicole Smith’le uzun müddettir bir alakası olduğunu ve kızı Dannielynn’nin babası olduğunu tez etti. Larry Birkhead de mahkemeye başvurdu ve yapılan DNA testiyle Anna Nicole Smith’in kızının babası olduğunu kanıtladı. Larry Birkhead, o tarihten sonra kızı Dannielynn’i tek başına büyüttü.

Larry Birkhead kızlarının 17. doğum günü için hzırladığı görüntüyü “Annen görse seninle gurur duyardı” diyerek paylaştı

DOĞAR DOĞMAZ ÜNLENEN O BEBEK ARTIK 17 YAŞINDA

Doğar doğmaz annesinin büyük mirasının varisi olan lakin onu daha 5 aylıkken kaybeden ve yüzünü bile hatırlamayan bu ünlü bebek artık 17 yaşında bir genç kız oldu. Anna Nicole Smith’in daha doyamadan hayata veda ettiği kızı Dannielynn annesine olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Anna Nicole Smith mesleğine büyük hayallerle başlamıştı… İnişli çıkışlı hayatı daima tartışmalarla gündeme geldi ve genç yaşında sona erdi

“ANNEN GÖRSE SENİNLE ÇOK GURUR DUYARDI KIZIM”

Larry Birkhead, kızının 17. yaş gününü Instagram hesabından paylaştığı bir görüntüyle kutladı. Birkhead, görüntüyü “17. yaş günün kutlu olsun Dannielynn! Seninle her istikametten gurur duyuyorum. Sana en hoş günü diliyorum! Komiksin, çılgınca zekalısın, güzelsin ve hayal edebileceğim her şeye sahipsin. Annen seninle çok gurur duyardı, ben de duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun! Sevgiler baban” notuyla yayınladı.

GERİDE DOYAMADAN ÖLDÜĞÜ KIZIYLA BİR AVUÇ FOTOĞRAFI KALDI

Eski imajların birleştirilmesiyle oluşturulan görüntüde Anna Nicole Smith’in Dannielynn’i kucağına aldığı fotoğrafların yanı sıra çiftin kızlarının büyümesine dair birçok anı da yer aldı. Bir fotoğrafta Dannielynn art planda annesinin fotoğrafıyla poz verirken görülüyordu.

Birkhead kızının doğum gününün akabinde ABD basınına verdiği demeçte “Zaman su üzere akıp geçti ve Dannielynn’in 17 yaşına bastığına inanamıyorum. Anna Nicole’ün onun bu halinden gurur duyacağını düşünüyorum. Ben yalnızca Dannielynn’e Anna’nın sahip olmadığı fırsatları vermek ve onu mümkün olan her biçimde desteklemek istiyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir